strona głównao kursierozpocznij kursdemo kursukontakt

 
Ostrzeżenie! Nawet nie próbuj uczyć się angielskiego, dopóki nie przeczytasz każdego słowa na tej stronie szczególnie, gdy nie masz talentu do języków obcych.

 

   Zastanawiam się, jak bardzo chciałbyś bez dużego wysiłku w końcu szybko zacząć rozumieć prawie wszystko, co ktoś do Ciebie mówi po angielsku i co jest napisane w języku angielskim nawet, gdy jesteś językowym antytalentem?

Chcesz łatwiej porozumiewać się z ludźmi za granicą na ulicy, lotnisku, dworcu, w banku i urzędzie?

Potrzebujesz języka angielskiego w pracy, którą wykonujesz albo do znalezienia lepszej pracy?

Chcesz zrozumieć, o czym piszą po angielsku w Internecie, gazetach, ogłoszeniach, ważnych dokumentach?

O czym rozmawiają po angielsku w telewizji i w filmach?

A może uwielbiasz podróżować po świecie i chcesz zawsze dogadać się nawet na drugim końcu świata?

           

 Już za chwilę możesz poznać mało znaną "Technikę Słów Zastępczych"® , dzięki której w krótkim czasie to wszystko osiagniesz. W zaledwie 7 dni możesz zapamiętać i zacząć automatycznie, bez zastanowienia stosować w codziennym życiu przynajmniej 1000 najczęściej                                                              używanych słów języka angielskiego.

 

  Przypuszczalnie o tym nie wiesz, że…
 
W zwykłej metodzie 1000 słów, o której być może już wcześniej słyszałeś, samo wyświetlanie przed Twoimi oczami kolejnych wyrazów angielskich z ich wymową i polskim tłumaczeniem nie przynosi takich szybkich i trwałych rezultatów. W przeciwieństwie do nowatorskiej „Techniki Słów Zastępczych”® brakuje tam bardzo ważnego składnika. Elementu, który mocno angażuje prawą, twórczą półkulę Twojego mózgu w aktywny proces zapamiętywania - powstawania wielu nowych, silnych połączeń neuronowych. Dzieje się to bez Twojego świadomego udziału. Bez wkuwania nowych słów na pamięć!

Znajomość zaledwie 300 najważniejszych angielskich słów pozwoli Ci zrozumieć 65% treści rozmów rodowitych mieszkańców UK, czy Irlandii.

Natomiast łatwe zapamiętanie w ten sposób 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim umożliwi Ci zrozumienie w pond 80% tego, co ktoś do Ciebie mówi: w sklepie, na lotnisku, w pracy, angielskim urzędzie, czy podczas zagranicznych podróży. 

 

 Zwróć uwagę na poniższy tekst angielski z zaznaczonymi fragmentami, które po ukończeniu kursu bez najmniejszych problemów zrozumiesz. Są to prawie wszystkie wyrazy tego tekstu!

Zaznaczenie na zielono oznacza pełne zrozumienie dzięki znajomości 1000 najczęściej używanych słów, a także zrozumienie cyfr, nazw własnych i interpunkcji.

Zaznaczenie na pomarańczowo
 oznacza, że z łatwością domyślisz się znaczenia danego  słowa, bo znasz już te słowa w podobnym brzmieniu z języka polskiego, albo będziesz wiedział  z całego kontekstu zdania, co dane słowo może oznaczać.

Zaznaczenie na czerwono oznacza, że znając 1000 najczęściej używanych angielskich słów bardzo rzadko będą pojawiać się w Twoim życiu nowe pojedyncze słowa, których od razu nie zrozumiesz.

  

Fragment artykułu opisującego Londyn:
The Victoria line is part of the London Underground network. It is a deep-level underground metro line that runs from Brixton in the south of London to the Walthamstow Central in the north-east. It started running in 1968. On the tube map it is shown with a light blue colour. It is the fourth busiest line on the London Underground network. It is the only line on the Underground, other than the two-stop Waterloo&City line, which is completely underground. The only section of track to come above ground is the route to the depot from Seven Sisters to Northumberland Park.

Żródło:
http://simple.wikipedia.org/wiki/Victoria_line

Fragment książki: "Myśl i bogać się" - Napoleon Hill
Life is strange, and often imponderable! Both the successes and the failures have their roots in simple experiences. Mr. Darby `s experiences were commonplace and simple enough, (…) yet they held the answer to his destiny in life, therefore they were as important (to him) as life itself. He profited by these two dramatic experiences, because he analyzed them, and found the lesson they taught. But what of the man who has neither the time, nor the inclination to study failure in search of knowledge that may lead to success? Where, and how is he to learn the art of converting defeat into stepping stones to opportunity? In answer to these questions, this book was written. The answer called for a description of thirteen principles, but remember, as you read, the answer you may be seeking, to questions which have caused you to ponder over the strangeness of life, may be found in your own mind, through some idea, plan, or purpose which may spring into your mind as you read.
Źródło: Napoleon Hill – Think and Grow. 1937, published 1938. Published by THE RALSTON
SOCIETY, Meriden, Conn. Chapter 1 – Introduction;Page 27.

 

                                           Tak wiem, co sobie teraz myślisz. 

 Ja też wcześniej wielokrotnie zawiodłem się na rezultatach różnych przeładowanych niepotrzebną wiedzą, skomplikowanych kursach języka angielskiego oraz na  stresującym, czasochłonnym i mało efektywnym nauczaniu języka obcego w szkole.

Podejrzewam, że tak jak ja znasz dobrze to uczucie.

 Posłuchaj, dlatego właśnie chcę również Tobie pokazać technikę nauki, którą już kiedyś zupełnie nieświadomie wykorzystywałeś, ale lata spędzone w szkole całkowicie pozbawiły Cię tej fenomenalnej umiejętności.

 Po kilku frustrujących i nieudanych próbach nauki języka angielskiego dostosowałem tę innowacyjną metodę do sytuacji Polaków wyjeżdżających z kraju i poszukujących lepszej pracy za granicą, albo podróżujących po świecie. 

 

Nawet 1000 najczęściej używanych angielskich słów w 7 dni 

 To dzięki tej metodzie przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii w ciągu zaledwie tygodnia, poświęcając na to tylko 1 godzinę dziennie, w naturalny sposób zakodowałem w pamięci pisownię, brzmienie i wymowę blisko 1000 słów języka, którego wcześniej nie znałem i zacząłem się w nim łatwo porozumiewać.

Prawdopodobnie, zastanawiasz się, jakim cudem mogę składać Ci takie obietnice? Może coś lub ktoś podpowiada Ci, że jest to niemożliwe.

  Pozwól, że coś Ci powiem. Może nie jestem profesorem i może nie mam żadnego tytułu naukowego związanego z nauczaniem języków obcych. Jedyną rzeczą, w której mogę uznać się za eksperta jest nauka porozumiewania się w języku angielskim Techniką Słów Zastępczych. Ilu lektorów szkół językowych i tak zwanych ekspertów nauczania może nauczyć Cię 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim tak szybko i skutecznie, jak ja to robię i dać Ci jeszcze na to pełną gwarancję satysfakcji.

   Wiem, jak w ciągu bardzo krótkiego czasu każdy Polak w czasie dobrej zabawy może z dosłownie dziecinną łatwością opanować 1000 najważniejszych słów języka angielskiego, by natychmiast zacząć rozumieć ten język i z marszu porozumiewać się w nim.

Wiem to, ponieważ sam to zrobiłem. Zresztą wpisz teraz poniżej swój adres email i kliknij w guzik, aby zobaczyć i odsłuchać wersję demonstracyjną tego kursu.

 

Adres e-mail: 
  

 

Okazuje się, że Ty też możesz w szybki i łatwy sposób nauczyć się komunikować w języku angielskim. 

 Przypomnij sobie czasy, jak byłeś małym dzieckiem. Czy ktoś wtedy próbował na siłę wbić Ci do głowy nowe wyrazy języka polskiego, ich wymowę, odpowiednią odmianę, trudną gramatykę zdań i czasy?

Oczywiście, że NIE!

 A mimo wszystko będąc malcem zacząłeś się automatycznie i zrozumiale porozumiewać z otoczeniem. Wykorzystywałeś wówczas nieświadomie siłę skojarzeń nowych słów z miejscami, sytuacjami, przedmiotami, kolorami, kształtami itd.

To właśnie w tym kluczowym, dodatkowym elemencie tkwi sekret gigantycznej skuteczności innowacyjnej „Techniki Słów Zastępczych”®, z której wkrótce skorzystasz do szybkiego zapamiętania 1000 najpotrzebniejszych słów nowego języka.

Każde nieznane słowo z 1000 to Twoje nowe skojarzenie.

 

 

  Wyobraź sobie teraz taką oto zabawną sytuację:    

Smakosz wysokoprocentowych trunków, ubrany w luźną koszulkę z nadrukowanym N na piersiach, siedzi na ławce, popija DŻIN i z ogromną przyjemnością obserwuje płonący SILNIK w aucie swojego sąsiada.

Czujesz to?

Zapewne już zauważyłeś, że gdy powiesz  eNDŻIN osoba znająca angielski zrozumie, że chodzi Tobie o „silnik”. 

Wystarczy tylko 30 sekund na trwałe zakodowanie w Twoim umyśle, każdego nowego słowa.  

 Cały Twój kurs to ponad 1000 skojarzeń kluczowych słów w języku angielskim połączonych z zabawnymi historiami przedstawionymi na ilustracjach, jak na poniższym przykładzie. 
 

  

  

 

 Profesjonalny lektor radiowy w zabawny sposób opowiada kolejną z niesamowitych historii, a rodowity Anglik wymawia wyraźnie każde poznawane przez Ciebie słowo w swym ojczystym języku. 

 W ten sposób widzisz, słyszysz i czujesz, każde nowe słowo, a Twoja prawa półkula mózgowa zaprzęgnięta do pracy już sama dba o to, aby te silne skojarzenia na zawsze utrwaliły się w Twojej pamięci.

 Pomyśl, dzięki genialnemu połączeniu listy 1000 kluczowych słów w języku angielskim, oraz unikalnej „Techniki Słów Zastępczych”® możesz w błyskawiczny sposób z dziecinną łatwością przyswoić cały materiał podczas tego internetowego kursu. 

A poza tym:

 
      uczysz się wtedy, gdy masz na to ochotę oraz dostęp do Internetu za pomocą komputera, tabletu, smartfona, czy na innych urządzeniach mobilnych;
 
      w zależności od nastroju i upodobania sam określasz jak krótko dziś będą trwały Twoje zajęcia (może być to nawet kilka minut);
 
      nie musisz pobierać, instalować żadnego oprogramowania i aplikacji, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo i łatwość korzystania z platformy e-  learningowej na różnych urządzeniach;
 
      nie marnujesz czasu na uczenie się ponownie tych samych słów, które już znasz, a zadziwiające efekty nauki zauważasz już po pierwszych dniach  kursu;
 
      osiągasz maksymalny rezultat swojej nauki bez żadnego wysiłku.

 

Zanim zdecydujesz się dziś na rozpoczęcie swojego kursu poznaj opinie ludzi takich jak Ty, którzy już z tej metody nauki skorzystali.

 

Do dziś z tej niekonwencjonalnej metody nauki języka angielskiego dla początkujących na tej stronie skorzystało 1734 klientów, a oto opinie niektórych z nich:

 

„Z całego serca polecam kurs nauki słówek!”

Zbigniew Lasota, Londyn
„Uczyłem się słówek Państwa metodą przez pół godziny dziennie i po 5 tygodniach przerobiłem cały 1000! Wielkie dzięki, nie wierzyłem że to możliwe.”

Jacek Matlak, Bydgoszcz
„Jestem po czterdziestce. Długo szukałem jakiegoś  dobrego kursu angielskiego, ale bez skutku. Aż trafiłem na Waszą stronę.  I teraz w ciągu miesiąca więcej nauczyłem się, niż  podczas 2 lat prywatnych korepetycji, jakie zaliczyłem w młodości.”

Roman Kołodziejczyk, Łódź
„Wasz kurs „sam wchodzi do głowy”, a takiej ilości przydatnych gratisów nie widziałam nigdzie indziej. Bardzo dziękuję.”

Agnieszka Michalak, Dublin
„Hehe, świetnie się ubawiłam ucząc się słówek za pomocą Techniki Słów Zastępczych użytej na Waszej Platformie.  Rewelacja! Nie wiedziałam dotychczas jaki mam genialny i chłonny mózg.”

Krystyna Szeląg, Warszawa
„Uczę się 40 minut dziennie i dodatkowo podczas jazdy samochodem do pracy, odsłuchuję sobie bonus audio  „1000 angielskich słówek”. Efekt? W ciągu 2 tygodni nauczyłem się już połowę materiału, a śmiechu przy tym było co nie miara.”

Tomasz Więcek, Birmingham
„W mig przerobiłam cały kurs, co jest nie lada wyczynem  przy mojej sklerozie. Biorę się właśnie za drugi 1000 angielskich słówek, który dostałam od Was w prezencie. Pozdrawiam.”

Mariola Kowalska, Gorzów Wielkopolski


 Kiedy rozpoczniesz Swój kurs 1000 angielskich słów teraz i od dzisiaj zaczniesz poznawać kolejne angielskie ważne słowa to... no cóż, wyobraź sobie, jakie to przyjemne uczucie, gdy już po kilku dniach nauki w tym unikalnym systemie z łatwością odkryjesz, że zaczynasz coraz więcej rozumieć po angielsku, a znajomi są zdumieni Twoimi nowymi umiejętnościami. Łatwiej znajdujesz lepiej płatną pracę za granicą, otrzymujesz awans, a Twoje zarobki rosną.

  Z drugiej strony pomyśl sobie, jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy nie skorzystasz z tej szansy i nie przetestujesz tego innowacyjnego systemu nauki języka angielskiego dla początkujących. (zwłaszcza, jeżeli podejmowałeś wcześniej już próby i nie osiągnąłeś rezultatu).

 Przypomnij sobie, jak trudno znaleźć w anglojęzycznych gazetach i serwisach internetowych dobrze płatną pracę bez znajomości języka angielskiego. Jakie przykre konsekwencje może to mieć już za kilka lat dla Twojego zdrowia i rodziny, jeśli nie znając języka angielskiego będziesz nadawał się tylko do najcięższych i najbrudniejszych robót za najniższe stawki? Albo w ogóle nie znajdziesz pracy za granicą, nie zwiedzisz świata, bo będziesz się bał, że nigdzie nie dogadasz się. 

 

Za cenę niższą niż opłata za dwie lekcje  z nauczycielem języka obcego.            

Co powiesz na to, gdybym zaoferował nauczenie Cię języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację, w cenie niższej od dwóch lekcji u nauczyciela języka obcego?

                                                                              Tak to prawda!

  Proponuję Tobie naukę 1000 najpopularniejszych angielskich słów najnowocześniejszą metodą w 3 super atrakcyjnych pakietach już od 49 zł za 30 dni dostępu do kursu. Pakiety różnią się czasem dostępu do kursu oraz zawierają wiele przydatnych bonusów. Możesz teraz wybrać pakiet najlepszy dla siebie.   

 

100% Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji

   Rozpocznij kurs już teraz, ponieważ możesz to zrobić zupełnie bezpiecznie, bo całe ryzyko związane z Twoja nauką bierzemy na siebie. Otrzymujesz od nas miesięczną gwarancję satysfakcji.  Oznacza to, że gdy z jakiegoś powodu nie będziesz usatysfakcjonowany swoim zakupem - napisz do nas, a bez żadnych pytań oddamy Ci wszystkie pieniądze nawet do 30 dni od dokonania transakcji. Rozpocznij kurs dzisiaj, a przekonasz się, że sumiennie stosując tę nowoczesną metodę nauki, w ciągu kilku najbliższych dni ze zdziwieniem stwierdzisz, że rozumiesz angielski.


 

                Jeszcze jeden ważny powód, aby zdecydować się dziś 

Mamy specjalną promocję dla nowych użytkowników naszego serwisu. Jest to oferta jednorazowa!

 Zarejestruj się i zamów kurs teraz, ponieważ oprócz obniżonej ceny, tylko osoby które od razu zapiszą się na kurs (pakiet niebieski), otrzymają ode mnie dodatkowo 3 cenne prezenty warte prawie 90 złotych:

 

1. Ebook (elektroniczna książka w formacie PDF) – „1000 mega łatwych angielskich słówek do zapamiętania”.


Słówek tych możesz nauczyć się nawet w jeden dzien! To nie żart. Słówka te błyskawicznie wchodzą do glowy, bo prawda jest taka że już je znasz, tylko nie jesteś świadomy tego

Co powiesz na to, że dzięki temu ebookowi, w ciągu paru godzin,Twoje angielskie słownictwo powiększy się o dodatkowy 1000 bardzo łatwych do nauki słówek.!

Poniżej znajduje się parę przykładowych słówek z naszej obszernej listy:

- creative – kreatywny

- ideal – idealny

- universal – uniwersalny

- elastic – elastyczny

 - bestial – bestialski

 Takich mega łatwych do zapamiętania słówek mamy dla Ciebie aż 1000! (to już następny 1000 dostępny na naszej Platformie).

 Cena rynkowa tego ebooka to 29,00 zł. U nas oczywiście masz go gratis.

 

 2. Poradnik do samodzielnej nauki słówek (i nie tylko) metodą Sugestopedii (ebook +nagranie audio)

Z poradnika tego dowiesz się o genialnej metodzie nauczania, jaką jest Sugestopedia. Metoda ta, stworzona przez uczonego Georgi Łozonowa, przyśpiesza naukę od 5 – do 50! razy, poprawia pamięć, nie wymaga wysiłku ze strony uczniów, obejmuje opóźnionych i uzdolnionych, starych i młodych, oraz nie wymaga specjalnego wyposażenia. Metodą tą - oprócz języków obcych - można uczyć się niemal każdej dziedziny wiedzy (np. historii, chemii, geografii itp.)

Sugestopedia jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz poradnika, dostaniesz nagranie audio, za pomocą którego będziesz mógł (mogła) przygotowywać swój własny program sesji super-pamięci i uczyć się błyskawicznie każdego materiału jakiego potrzebujesz.

  Cena tego produktu to 49,00 zł. U nas masz go w cenie kursu.

 


3. Poradnik–„Jak SKUTECZNIE uczyć się 100 słówek dziennie ?”

 

   

  -  poznaj  najskuteczniejszą metodę nauki obcojęzycznych słówek

  - jak łatwo nauczyć się 100 słówek w godzinę?

  -  jak uczyć się z przyjemnością?

 Cena poradnika to 9,90 zł.

 

 

 

 

 

Zapraszam i trzymam za Ciebie kciuki.

Tomasz Kowalski - twórca serwisu

 

 P.S. Poniżej umieszczam dokładny opis wszystkich wartościowych BONUSÓW, jakie możesz otrzymać, gdy zdecydujesz się teraz na udział wybranym przez siebie pakiecie kursu.

Ebook "500 słówek angielskich"(podstawy angielskiego)

 

Zdodatkowym słownictwem posortowanym tematycznie (transport, w podróży, zawody itd.). Opracowany jest on za pomocą Techniki Słów Zastępczych, dzięki której błyskawicznie nauczysz się nowych, niezmiernie ważnych słów.

Cena rynkowa ebooka (który dostępny jest tylko na naszej Platformie Językowej), to 19,90 zł. U nas masz go w cenie kursu!

Ebook "Gramatyka języka angielskiego", metodą Map Myśli.
  Dzięki specjalnej technice użytej w książce, szybko poznasz podstawowe czasy angielskie i ich zastosowanie. Do każdego czasu narysowana jest mapa myśli, wraz z obszernym wyjaśnieniem. 

  Wykorzystaj potencjał całego swojego mózgu do szybkiej nauki angielskiego i szybszej i precyzyjniejszej analizy informacji.
Cena rynkowa ebooka, to 14,90 zł. i jest on dostępny tylko u nas, jako bezpłatny dodatek do kursu.
Nagranie „1000 słówek w wersji audio (MP3)” Angielski dla początkujących.
 

 

Chcesz się uczyć słówek poza domem, podczas biegania, w samochodzie, autobusie, czy też leżąc wygodnie na kanapie? Teraz jest to możliwe dzięki darmowemu bonusowi  - wersji słówek angielskich na MP3! Wersja MP3 to w pełni profesjonalne nagranie, w którym słówka odtwarzane są w następujący sposób:

 

Polskie znaczenie ----angielskie słówko 2 razy----powtórzenie polskiego znaczenia----następne słowo

Wartość tego nagrania, to 59,00 zł, u nas masz je w cenie kursu!

Ebook (elektroniczna książka w formacie PDF),  „ 1000 najczęściej używanych angielskich słów” – pisownia i znaczenie
 

 

Dzięki tej pozycji łatwo opanujesz pisownią i znaczenie najpopularniejszych angielskich słówek. Słówka z tego ebooka to obszerne podstawy angielskiego, od których powinieneś zacząć naukę tego języka.

Cena rynkowa ebooka to  19,00 zł. U nas masz go za darmo.

 

Nagranie audio – „1000 angielskich słówek (MP3) – wersja relaks „
  Dzięki temu nagraniu trwale  pogłębisz naukę słówek wyniesioną z naszego kursu i dodatkowo osiągniesz głęboki spokój i rozluźnienie całego organizmu, co w dzisiejszych,  pełnych stresu czasach jest ofertą nie do pogardzenia.

 

Jak dowodzą badania naukowe – w stanie relaksu nasz mózg i pamięć pracują o wiele wydajniej. Dzięki czemu głęboko wypoczywając, uczysz się angielskich słówek! 

Metoda ta - to niezawodny sposób na efektywną i szybką naukę angielskiego.

Cena rynkowa tego produktu to 59,00 zł. U nas masz ją oczywiście w cenie kursu.

Ebook – „Drugi 1000 najczęściej używanych angielskich słówek – pisownia i znaczenie”
 

Dzięki tej pozycji łatwo opanujesz pisownią i znaczenie dodatkowych  najpopularniejszych angielskich słówek.

Cena rynkowa ebooka to 19,00 zł. U nas masz go za darmo.

Ebook - „Objaśnienie roli  i szyku  w zdaniu wybranych słówek z listy top 1000”

  Czasami może się zdarzyć, że ciężko zrozumieć jak dane słowo używać w zdaniu, mimo że jego znaczenia nauczyłeś się już na naszej Platformie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę , w której objaśniamy znaczenie takich niejednoznacznych angielskich  słówek, tłumaczymy ich znaczenie i rolę w zdaniu.

Cena rynkowa ebooka, to 14,90 zł

 

MEGA PROMOCJA!: 3– miesięczny dostęp online do kursu z drugim tysiącem najpopularniejszych angielskich słówek.
 

Dzięki temu prezentowi poznasz dodatkowy 1000 najczęściej występujących angielskich słówek, które zostały wyselekcjonowane przez brytyjskich naukowców z ponad 2 i pól miliona słów i zwrotów występujących w angielskim języku! Jeżeli chcesz rozmawiać po angielsku, to obowiązkowo musisz nauczyć się tych słówek. Nauka odbywa się online, podobnie jak w przypadku głównego kursu (top 1000)

Bonus wart ponad 100 zł. U nas jest on w cenie kursu.